szechenyi terv

Időpontok

A MediaGo Alapítvány eddig a következő helyszíneken tartott Életpálya Napot:

 

2012. november 7. (szerda)

Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium

Helyszín: 2750 Nagykőrös, Ceglédi út 24.

 

2012. november 9. (péntek)

Szentendrei Református Gimnázium

Helyszín: 2000 Szentendre, Áprily tér 5.

 

2012. november 13. (kedd)

Ceglédi Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskola

Helyszín: 2700 Cegléd, Kossuth Ferenc u. 32.

 

2012. november 13. (kedd)

Ungvári László Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakközépiskola és Szakiskola

Helyszín: 2700 Cegléd, Kossuth Ferenc utca 18.

 

2012. november 16. (péntek)

Szilágyi Erzsébet Gimnázium

Helyszín: 1016 Budapest, Mészáros utca 5-7.

 

2012. november 23. (péntek)

Erzsébetvárosi Reform Gimnázium

Helyszín: 1074 Budapest, Szövetség utca 35.

 

2012. november 28. (szerda)

Kosztolányi Dezső Gimnázium

Helyszín: 1012 Budapest, I. ker. Attila út 135-137.

 

2012. december 3. (hétfő)

Fekete István Általános Iskola és Szakiskola

Helyszín: 2230 Gyömrő, Deák Ferenc u. 26.

 

2012. december 3. (hétfő)

Teleki László Gimnázium és Informatikai Szakközépiskola

Helyszín: 2230 Gyömrő, Szent István út 69-71.

 

2012. december 5. (szerda)

Madách Imre Gimnázium

Helyszín: 2600 Vác, Brusznyai utca 4.

 

2012. december 15. (szombat)

Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon

Helyszín: 2100 Gödöllő, Egyetem tér 16.

 

2012. december 17. (hétfő)

Prohászka Ottokár Katolikus Gimnázium

Helyszín: 2092 Budakeszi, Széchenyi út 141.

 

2012. december 19. (szerda)

Móricz Zsigmond Gimnázium

Helyszín: 2000 Szentendre, Kálvária út 16.

 

2012. december 21. (péntek)

Madách Imre Gimnázium

Helyszín: 1073 Budapest, Barcsay utca 5.

 

2013. január 4. (péntek)

Bolyai János Műszaki Szakközépiskola

Helyszín: 1134 Budapest, Váci út 21.

 

2013. január 8. (kedd)

Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium

Helyszín: 1028 Budapest, Szabadság u. 23.

 

2013. január 10. (csütörtök)

Fóti Népművészeti Szakközép-, Szakiskola és Gimnázium

Helyszín: 2153 Fót, Vörösmarty tér 2.

 

2013. január 11. (péntek)

Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium és Zeneiskola

Helyszín: 1022 Budapest, Marczibányi tér 1.

 

2013. január 14. (hétfő)

Weöres Sándor Általános Iskola és Gimnázium

Helyszín: 1098 Budapest, Toronyház u. 21.

 

2013. január 15. (kedd)

Raoul Wallenberg Szakközépiskola és Szakiskola

Helyszín: 1083 Budapest, Ludovika tér 1.

 

2013. január 16. (szerda)

Veres Pálné Gimnázium

Helyszín: 1053 Budapest, Veres Pálné utca 38.

 

2013. január 18. (péntek)

Fodor József Szakképző Iskola és Gimnázium

Helyszín: 1214 Budapest, Tejút utca 12.

 

2013. január 24. (csütörtök)

Novus Gimnázium, Szakközépiskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény

Helyszín: 1097 Budapest, Vágóhíd utca 31-33.

 

2013. február 1. (péntek)

Terézvárosi Kereskedelmi Szakközépiskola és Szakiskola

Helyszín: 1064 Budapest, Szondi utca 41.

 

2013. február 1. (péntek)

Nemes Nagy Ágnes Művészeti Szakközépiskola

Helyszín: 1115 Budapest, Thallóczy Lajos u. 1.

 

2013. február 4. (hétfő)

Szent László Gimnázium

Helyszín: 1102 Budapest, Kőrösi Csoma út 28-34.

 

2013. február 5. (kedd)

Teleki Blanka Közgazdasági Szakközépiskola

Helyszín: 1095 Budapest, Mester u. 23.

 

2013. február 5. (kedd)

Dobos C. József Vendéglátóipari Szakképző Iskola

Helyszín: 1134 Budapest, Huba u. 7.

 

2013. február 7. (csütörtök)

Berzeviczy Gergely Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakközépiskola

Helyszín: 1047 Budapest, Baross utca 72.

 

2013. február 8. (péntek)

Ady Endre Gimnázium

Helyszín: 1139 Budapest, Röppentyű u. 62.

 

2013. február 12. (kedd)

Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Gimnázium

Helyszín: 1016 Budapest, Gellérthegy u. 7. Gimnázium: Krisztina körút 63.

 

2013. február 12. (kedd)

Mándy Iván Szakképző Iskola és Speciális Szakiskola

Helyszín: 1134 Budapest, Róbert Károly krt. 49-51.

 

2013. február 13. (szerda)

Pestszentlőrinci Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskola

Helyszín: 1184 Budapest, Hengersor u. 34.

 

2013. február 14. (csütörtök)

Egressy Gábor Kéttannyelvű Műszaki Szakközépiskola

Helyszín: 1149 Budapest, Egressy út 71.

 

2013. február 18. (hétfő)

II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium

Helyszín: 2000 Szentendre, Rákóczi Ferenc utca 6.

 

2013. február 19. (kedd)

Arany János Műszaki Szakközépiskola és Szakiskola

Helyszín: 1072 Budapest, Nyár u. 9.

 

2013. február 20. (szerda)

Arany János Általános Iskola és Gimnázium

Helyszín: 1124 Budapest, Meredek utca 1.

 

2013. február 21. (csütörtök)

Újpesti Két Tanítási Nyelvű Műszaki Szakközépiskola, Szakiskola és Gimnázium

Helyszín: 1041 Budapest, Görgey Artúr út 26.

 

2013. február 22. (péntek)

Széchenyi István Gimnázium

Helyszín: 1118 Budapest, Rimaszombati utca 2-4.

 

2013. február 25. (hétfő)

Széchenyi István Gyakorló Kereskedelmi Szakközépiskola

Helyszín: 1088 Budapest, Vas utca 9-11.

 

2013. február 26. (kedd)

Leövey Klára Közgazdasági Szakközépiskola és Szakiskola

Helyszín: 1096 Budapest, Vendel utca 1.

 

2013. február 27. (szerda)

Semmelweis Egyetem Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

Helyszín: 1125 Budapest, Diana utca 35-37.

 

2013. február 28. (csütörtök)

Öveges József Szakközépiskola és Szakiskola

Helyszín: 1117 Budapest, Fehérvári út 10.

 

2013. március 1. (péntek)

Kanizsay Dorottya Egészségügyi Szakképzőiskola

Helyszín: 1043 Budapest, Kassai utca 24/a.

 

2013. március 4. (hétfő)

Szily Kálmán Kéttannyelvű Műszaki Középiskola, Szakiskola és Kollégium

Helyszín: 1097 Budapest, Timót utca 3.

 

2013. március 5. (kedd)

Vörösmarty Mihály Ének-zenei Nyelvi Általános Iskola és Gimnázium

Helyszín: 1181 Budapest, Vörösmarty utca 64.

 

2013. március 7. (csütörtök)

Bethlen Gábor Általános Iskola és Újreál Gimnázium

Helyszín: 1115 Budapest, Bartók Béla út 141.

 

2013. március 8. (péntek)

II. Rákóczi Ferenc Fővárosi Gyakorló Közgazdasági Szakközépiskola

Helyszín: 1075 Budapest, Wesselényi utca 38.

 

2013. március 11. (hétfő)

Baár-Madas Református Gimnázium Általános Iskola és Diákotthon

Helyszín: 1022 Budapest, Lorántffy Zsuzsanna út 3.

 

2013. március 20. (szerda)

Kempelen Farkas Gimnázium

Helyszín: 1223 Budapest, Közgazdász utca 9-11.

 

2013. március 22. (péntek)

Keleti Károly Közgazdasági Szakközépiskola

Helyszín: 1106 Budapest, Gyakorló utca 21-23.

 

2013. március 27. (szerda)

Neumann János Számítástechnikai Szakközépiskola

Helyszín: 1144 Budapest, Kerepesi út 124.

 

2013. március 27. (szerda)

Bethlen Gábor Általános Iskola és Újreál Gimnázium

Helyszín: 1115 Budapest, Bartók Béla út 141.

 

2013. április 4. (csütörtök)

Fővárosi Önkormányzat Fáy András Közlekedésgépészeti, Műszaki Szakközépiskola

Helyszín: 1095 Budapest, Mester utca 60–62.

 

2013. április 5. (péntek)

ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola

Helyszín: 1088 Budapest, Trefort utca 8.

 

2013. április 8. (hétfő)

Harsányi János Szakközépiskola és Szakiskola

Helyszín: 1091 Budapest, Ifjúmunkás utca 31.

 

2013. április 10. (szerda)

Csonka János Műszaki Szakközépiskola és Szakiskola

Helyszín: 1165 Budapest, Arany János u. 55.

 

2013. április 15. (hétfő)

Kozma Lajos Faipari Szakközépiskola

Helyszín: 1041 Budapest, Deák Ferenc u. 40.

 

2013. április 16. (kedd)

Szent István Közgazdasági Szakközépiskola és Kollégium

Helyszín: 1095 Budapest, Mester u. 56-58.

 

2013. április 18. (csütörtök)

Szterényi József Középiskola

Helyszín: 2200 Monor, Ipar u. 2.

 

2013. április 19. (péntek)

Árpád Gimnázium

Helyszín: 1034 Budapest, Nagyszombat utca 19.

 

2013. május 9. (csütörtök)

Kispesti Deák Ferenc Gimnázium

Helyszín: 1192 Budapest, Gutenberg krt. 6.

 

2013. május 21. (csütörtök)

Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola

Helyszín: 2040 Budaörs, Szabadság út 162.

 

2013. május 28. (csütörtök)

Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola

Helyszín: 2040 Budaörs, Szabadság út 162.